שיטת אביבה לגברים

שיטת אביבה לפוריות הגבר

שיטה זו מיועדת לשיפור תפקוד מערכת הרבייה של הגבר היא יכולה לסייע במקרים של: בעיות בתפקוד המיני, פוריות (שיפור במדדים של בדיקת זרע), ובעיות בבלוטת הערמונית- הפרוסטטה.
שיטת אביבה פותחה בשנות השישים ע"י גב' אביבה שטיינר לטיפול במערכת הרבייה לנשים, ולאחר הצלחת השיטה, גב' שטיינר פיתחה את שיטת אביבה לגברים, בהתאמה לאנטומיה והפיזיולוגיה של מערכת המין הזכרית. השיטה מבוססת על סידרת תרגילים, לתרגול עצמי בבית. ביצוע התרגילים בהתמדה משפר באופן ניכר את זרימת הדם ואנרגיה לאזור אברי הרבייה, מגרה ומשפר את תפקוד המערכת ההורמונלית. במקרים של בעיות פוריות, תרגול במקביל של שני בני הזוג (תרגילים שונים לגבר ולאישה), משפר את סיכויי הפוריות.
בדרך כלל הטיפול בשיטה זו כולל שניים- שלושה מפגשים, בהם המטופל לומד את התרגילים ואח"כ ההוא ממשיך בתרגול עצמי בבית במשך מספר שבועות ויותר.

דרכי בשיטת אביבה לגברים
אני בוגר הקורס הראשון בארץ, לשיטת אביבה לגברים. התרגול בקליניקה הינו אישי ודיסקרטי ומותאם למטופל. אני מוסיף לתרגול דגשים מתוך הידע בפילטיס על מנת להתאים אותם ולשמור על מנחי הגוף הנכונים. במקרים רבים ניתן לשפר את איכות מערכת הרבייה על ידי שילוב עם טיפולי אייפק וקרניו סקראל- בטיפול משולב לפי הצורך.

לתיאום, צרו קשר – עמי אשרמן
052-4550563
ashermanami @gmail.com
קישור לאתר הרשמי של שיטת אביבה

%d בלוגרים אהבו את זה: