אייפק

שיטת אייפק – ניקוי פיזי רגשי משולב
IPEC- Integrated Physical Emotional Clearing


הנחת היסוד העומדת בבסיס הטיפול בשיטת אייפק הנה- כי גוף ונפש האדם הם יחידה אחת המהווה את השלם. לגופ-נפש האדם יש הידע ויכולת הריפוי העצמי. כאשר ישנן חסימות פיזיות ו/או רגשיות, ניתן בעזרת שיטת אייפק לסייע בתהליכי הריפוי. זו גישת טיפול טבעית לבעיות פיזיות ורגשיות.
בעזרת שיטת אייפק ניתן לטפל ברגישויות, מחלות וסימפטומים מגוונים, בהן: אלרגיות שונות כמו קדחת השחת, נזלות פריחות וכו'. כאבים שונים כמו מגרנות, כאבי מחזור, בטן ועוד. בעיות רגשיות, שחרור מטראומות, מחלות אוטו-אימוניות, בעיות פוריות ועוד .
תהליך האבחון (או זיהוי הגורמים לבעיה), מבוסס על "ביופידבק" של מערכת השרירים ומבוצע בעזרת "מבחן שריר", המתבצע במהלך המפגש על ידי המטפל. השימוש במבחן שריר, מוסיף לי כמטפל אפשרות תקשורת ייחודית ומדויקת עם המטופל, זו תקשורת לא מילולית המסייעת רבות לקיצור תהליכים ומוסיפה ערך רב לתקשורת המילולית. הדבר הנכון בעבור כל המטופלים, ומקבל משנה תוקף לאנשים עם קושי וורבלי, קושי לגעת בנושא כואב ובעבודה עם ילדים. כמו כן, בעזרת מבחן השריר תיבחר ההתערבות הטיפולית הנדרשת מתוך מגוון כלי הטיפול.
גישה אבחונית- טיפולית זו מאפשרת מענה אינדיבידואלי לכל מטופל, לפי הצורך שלו, זאת על פי גילוי הגורמים הנסתרים שהביאו ליצירת הבעיה הבריאותית. כלומר, הטיפול נקבע לפי הצורך האישי של המטופל ולא לפי אבחון כללי של הבעיה.
השיטה מבוססת על ידע משולב מעקרונות ריפוי שונים מספר תורות ריפוי באנרגיה, רפואה סינית, קינסיולוגיה יישומית, רפואה מערבית, פסיכולוגיה ואחרות.

דרכי כמטפל בשיטת אייפק
אני בוגר הקורס הראשון של השיטה אצל ד"ר אורי קניג- מפתח השיטה. סיימתי מסלול ההכשרה מלא ואני בעל תעודת מטפל מומחה בשיטת אייפק. אני מטפל מעל עשור בקליניקה בשיטה זו, כטיפול יחיד או בשילוב עם שיטות טיפול נוספות, על פי הצורך. כמו כן שמשתי במשך מספר שנים כעוזר הוראה ומורה בקורסים של ד"ר קניג בישראל.

לתיאום, צרו קשר – עמי אשרמן
052-4550563
ashermanami @gmail.com
קישור – אייפק ישראל

%d בלוגרים אהבו את זה: