פיזיותרפיה

פיזיותרפיה בהרצליה

הפיזיותרפיה היא אחד מתחומי הפרא-רפואה הוותיקים, שהחל להתהוות במאה התשע עשרה. כיום פיזיותרפיה היא מקצוע אקדמי (מובנה בפקולטות לרפואה ומבוסס על ידע ומחקרים), העומד בפני עצמו, המשולב בד"כ במערך הרפואה המערבית הקונבנציונלית. תחום זה עוסק באופן גורף בפתרון בעיות כאב ובשיקום של בעיות תפקוד שונות.
הפיזיותרפיה משלבת טיפולים מגוונים: טיפול מנואלי- ידני (מוביליזציות, מגע, מניפולציות ועוד), טיפול אלקטרו-תרפי –מכשירי "חשמל" (חימום וקירור, אולטרסאונד טיפולי, מכשירי חשמל שונים, ביופידבק- משוב ועוד), תרגילים פרטניים ובקבוצות, ארגונומיה- התאמת הבית והסביבה למטופל וכו'.

דרכי כמטפל בפיזיותרפיה
התחלתי את דרכי המקצועית כמטפל, בלימודי תואר ראשון- BPT בפיזיותרפיה, בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב. כפיזיותרפיסט, עבדתי בשיקום נירולוגי- בית לווינשטיין, ובשיקום אורתופדי בכללית ומכבי. תפקידים בהם שימשתי בתקופה זו: מטפל, מדריך קליני לסטודנטים ואחראי מכון פיזיותרפיה במכבי שרותי בריאות.
בשנים האחרונות אני עובד בקליניקה פרטית, משלב בטיפול בעיקר את הטכניקות במגע, תרגילים והדרכה, על פי רוב בנוסף לטכניקות מהפיזיותרפיה אני מוסיף ומשלב טכניקות משיטות טיפול נוספות מהרפואה המשלימה. הידע הרחב כבוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה, נותן לי רקע ובסיס רחב כמטפל גם בטיפול בשיטות האחרות כמטפל ברפואה משלימה.

לתיאום, צרו קשר – עמי אשרמן
052-4550563
ashermanami @gmail.comהקליניקה לפיזיותרפיה בהרצליה

%d בלוגרים אהבו את זה: